Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-06, 11:41   #275
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Z tym malowaniem ścian to mnie rozbroiłaś To może ja z tego skrępowania (niedługo nam 5 lat stuknie, a ja nadal się krępuje) nie umiem się rozluźnić i dlatego dalej mam skurcze Właśnie dla mnie to nawilżenie jest takie mało śliskie, wręcz tępe i czuje dyskomfort. Na szczęście odkąd biorę anty to okres mam o połowę krótszy i mało intensywny, więc powinno się obyć bez malowania ścian. Chociaż jakiś czas temu sąsiad z naprzeciwka jakoś nam przez okno próbował zaglądać i TŻ wstał zasłonkę poprawić, nie zauważył że ma krew na rękach i musiałam całe zasłony prać

Mój ma obsesję na punkcie pośladków więc będzie zadowolony z tego święta Chociaż mam nadzieję, że ten cały dzień tyczy się też naszych panów
moze wlasnie jestes spieta i dlatego...
zawsze mozna dowalic zelu w razie co


Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
a dzis jest dzień całowania w Rmf mówią
wycaluje swego jak wroci bo jutro czeka go ciezki dzien z moja mamusia i dziadkiem, musi jechac kupic z nami lodowke dla mamci jak on to zniesie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
BUNNY
spojrz na palete:

http://allegro.pl/matrix-farba-color...466368865.html

chce albo zmieszac MOKKA 8M z 10M
albo kupic MOKKA MOKKA 9MM.
czy to ma znaczenie?

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

ASIU
pokaz swoje wloski prosze. jest sloneczko to bedzie dobrze widac.
mm to intensywniejsza mokka ona bedzie wchodzila w braz.

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
agatko własnie zrobiłam małym myk i siedze z migdałowym czarem z palette zaraz zmywam mam nadzieje że będzie ok bo z farbką jest rudawy blond ale ładny
bedzie ladnie, generalnie migdalowy jako kolor mi sie podoba ale jest rudawy

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
w poniedziałek był dzień UFO, obchodziłam hucznie

ależ się wkurzyłam, miałam tyle zdjęć w telefonie i kurde nie wiem, mój telefon chyba uznał, że nie będą mi potrzebne, bo wziął i je po prostu usunął, cały album, co za cham
zawsze chyba mozesz je odzyskac programem do odzyskiwania zdjec na kompa... mnie tak zalatwil moj aparat foto ktorys wakacji- polowy zdjec nie bylo ale program mi je odzyskal
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora