Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence - cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-02, 21:11   #4566
Miss Puppet
Zadomowienie
 
Avatar Miss Puppet
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Boszee, gdzie wy dziewczyny mieszkacie w Wa-wie wszystko wymiecione 2 dni po wystawieniu,nic nie dołożyli ,pusto-bida z nędzą i te ceny u na nawet w Rosie limitki do przecen nie doleżą ,essensomaniaczki wszystko wymiatają,jeszcze w stałych cenach.
właśnie dziś dołożyli

byłam dziś w Naturze tej na placu pomiędzy wejściami do metra centrum i najwyraźniej tuż przed zamknięciem sklepu (bo jak byłam ok. 16-17h to nic nowego nie było) wyłożyli nową limitkę - twilight, breaking down, part 2

ja nic nie wzięłam bo z tej limitki podoba mi się w sumie tylko ten ciemniejszy (fioletowy drobinkowy) lakier, a mam już świetny i do tego bardzo podobny z MIYO, w sumie eyeliner też bym mogła wziąć (ten fioletowy), ale odrzuca mnie jego nazwa (nie przepadam za Jacobem )

także jutro z rana pewno stand z limitką będzie jeszcze czekał na rozdziewiczenie

niestety nie wiem jak przedstawiają się ceny (chyba że limitka już się gdzieś pojawiła i już je znacie, niestety nie jestem znów na bieżąco)



a co do mieszkania w Warszawie to i ja żałuję, że co najlepsze zawsze szybko tu znika, nie tylko limitki kosmetyków, ale i wszystko co najlepsze na promocjach, najładniejsze ciuchy, zawsze trzeba być przygotowanym na polowanie
__________________
Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Nie goni się facetów i autobusów
wielbicielka wody mineralnej, herbat, ziółek i kawusi

zakupoholizm pomniejszony

If you always do what you always did, you'll always get what you always got.

Edytowane przez Miss Puppet
Czas edycji: 2012-11-02 o 21:14 Powód: liter. as always
Miss Puppet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując