Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-03, 09:39   #1691
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Napisz, co Ci szkodzi... ale nie ładnie ze strony Clinique
Nie wiem, po co pisali, ze będą 2 miniatury + próbka, skoro wrzucili tylko jedną ech, odechciewa się wszystkiego... później może do nich napiszę. Waham się, bo nie chcę wyjść na jakąś wyłudzaczkę, ale w mailu od nich jest wyraźnie napisane, że powinny być 2 miniatury

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
A ja nadal nie mam paczki z D, która miała dotrzeć wczoraj. Opłaciłam ją tydzień temu, w środę i przesyłki brak. Interweniowałam wczoraj w DHL i ponoć mam ją mieć do południa. Ale mieszkam w pobliżu bazy przeładunkowej i kurier jest u mnie zwykle o 8-mej rano, więc wkurzona już jestem i o 12-tej dzwonię do D. Ile można tkwić w domu z powodu paczki???
A sprawdzałaś statu przesyłki na stronie DHL? Może to kurier nawalił

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Zmiana gratisu w D. do każdego zamówienia powyżej 99 zł niespodzianka kod: NIESPODZIANKA
Wiedziałam, że tak będzie niech szybko wrzucą nowe Clarinsy, to kliknę
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora