Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-06, 22:16   #4524
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Zdrzemnęłam się i jakaś opóźniona jestem. Idę drinka robić
Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Załącznik 6403971

Dziewczyny jak on pachnie... JAK ON PACHNIE!!!!! Nigdy nie wachalam tak wielowymiarowych perfum, czuc w nim tak wiele nut, takie ciasto tortowe czekoladowe kremowe z konfitura i rozgrzewajacym alkoholem, wisnia jakas, duzo orzecha, taka przyprawa jakby piernikowa a w tle jakas bardzo swieza lekka nuta, pieknie sie komponuje [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] Jak nie znam sie na zapachach tak wiem ze ten jest naprawde boski. Jest slodki ale tak inaczej, i ten flakon dawno nie mialam takiej podniety!!!

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Testowałam go dziś w S. i to zupełnie nie mój zapach, odczuwam go całkiem inaczej
Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Smashbox matte juz potestowalam na 5 szminkach faaajny efekt, babka nalozyla mi w S na szminke Smashboxa i nawet po obiedzie dalej mialam szminke na ustach, efekt tez dalej sie utrzymywal, mysle, ze fajna inwestycja, szczegolnie na wyjazdy, kiedy polowa szminek odpada, bo jest to cudo
O, ciekawe Przedłuża trwałość pomadek?
Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Witam się w piątkowy wieczór, padam na twarz. Ale postanowiłam Was nadrobić.

Wykończyłam dziś dwa żele do twarzy- micelarny z Tołpy i migdałowy z Norela. Do Norela nie wrócę, za silny dla mnie, do Tołpy jak najbardziej, ale chyba w wersji Biedronkowej, żeby nie przepłacać
Jeszcze wykończę tylko jakieś miniatury i próbki żelów do mycia i będę miała luzy w tej kategorii

Na coś bym się skusiła na VIPach ale nie wiem na co Chciałabym CC Chanela, ale mam podkłady, powinnam zużyć ze dwa póki kupię coś nowego. Nie mam już czarnej i białej GlamGlow, ale przecież mam otwarte maski z Eisenberga i Origins Chciałam się skusić na mini krem na dzień z Origins, bo podobała mi się próbka, ale mam w zapasie dwa kremy na dzień z Eisenberga. Przydałby się tusz z Chanel, ale przecież mam jeszcze tusz i obiecałam sobie, że kolorówkę będę kupować na -30% po świętach No to może któregoś nowego Muglera? No ale po co, skoro sprzedaję flaszki po to, żeby mieć ich mniej, poza tym jest duża szansa, że Aniołki mnie zamęczą. Kobieta

Może dostanę wcześniejszy awans w pracy, dostałabym 30% podwyżkę. Okaże się w ciągu miesiąca.
Dla mnie Norel też jest za mocny, żebym go codziennie stosowała. Biedronkowe żele też lubię Taniutkie, a przyzwoite.

Nowy Aniołek mnie zmęczył (a Opium edp tego nie robi ), więc nie polecam brania w ciemno.

Trzymam za awans.
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
U mnie pudełka się rozmnożyły i mam teraz wszystko ściśle upchnięte w 9 dużych pudełek z S i 2 małe, no i do tego jeszcze jakieś zestawy w swoich pudełkach, 3 kosmetyczki oraz taka duża torba prezentowa Pharmaceris (chyba muszę z niej przełożyć do kolejnego pudełka z S ) A ja w pon i w czw wybieram się na zakupy do S
Ja mam jeszcze 1 duże i 2 małe niezagospodarowane pudełka z S. Co robię źle?
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziewczyny otworzyłam nowy tusz a tam susza, co zrobić żeby go trochę rozrzedzić?
Soli fizjologicznej też możesz troszkę dolać

Trzymam za zdrowie Twojego taty
neath jest offline Zgłoś do moderatora