Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieoficjalny wątek walutowo - odwykowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-18, 11:58   #382
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Nieoficjalny wątek walutowo - odwykowy

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
doskonale wiem co sie robi z nadprogramowym zastrzykiem gotówki
Ale, ale uznaje się chwilowo za wyleczona minerałoholiczke WI - prosze o wypisanie z listy !
Za to dopadła mnie stanikomania i mam symptom - jeszcze nie za bardzo wiem czym to się je ale twardo kupuję
ewentualnie prosze mnie po przyjacielsku objąć nadzorem stanikowym kupiłam tankini - lekko kuse ale przy moim wzroście trudno żeby było za długie - w innych wymiarach ok..
no to ucieszona że rozmiar w miare utrafiony zamówiłam Aragona - no i stringi żeby był komplecik...wytłumaczyłam sobie ze nigdy nie miałam czerwonej bielizny...
w koszyczku czeka Polka ale z drugiej strony kusi mnie Rio Freyi (rozwielitko to chyba Ty miałaś ten stanik - jakieś komentarze dla początkującej?)
więcej grzechów nie pamiętam...
Ja tam stanikomanię rozumiem, u mnie się nie rozwija w zawrotnym tempie, bo to trochę droższa jednak mania i łatwiej rozsądkowo sobie coś wytłumaczyć A co do dodatkowej kasy to mi bardziej chodziło o to, że nie wiesz co zrobiłaś, że dostałaś ten dodatkowy zastrzyk kaski
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując