Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-09, 08:24   #1910
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Śniegowa, co Ty bredzisz? Chyba każdy ma takie załamanie na dolnej powiece. Poza tym już Ci kiedyś pisałam, ze masz świetną cerę Żadnych przebarwień, sińców itp itd. Zazdraszczam
Popieram
ja młodsza i większe mam zmarchy oraz cienie pod oczami
Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
Ja tylko nieśmiało dodam, że wszystko co pisała Miecia jest jota w jotę o mnie... Owszem wstyd mi, nawet przyjaciółka zasugerowała zakupoholizm... Tż'a mam ale on z tych co raczej oszczędni a w dodatku minimalista ogromny, także moje wszelkie zakupy są raczej krytykowane, wielu mu nie pokazuję Ale w TE przed nadmiernymi zakupami się powstrzymałam głos rozsądku, choć ciągnie by wrócić.
Ja mam dokładnie tak samo, i przez podejście TŻ-a jestem ostatnio nawrócona na kupowanie jak najmniej i zużywanie zapasów. I tak mu nie pokazuję wszystkiego, żeby się nie denerwował ale oszczędzam się
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Nooooooo. Wrzucę wam szybkiego swatcha na moich pazurach

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
są 32, tylko dooczne, jedna jest na wylocie do nowego domku, jeden ogryzek gdzieś mi się jeszcze zapodział
Nie jest aż tak strasznie, pocieszam się tym, że takich zwyczajnych kredek, do rysowania, mam jeszcze więcej

policzyłam swoje, mam 23 strasznie monotematyczny zbiorek tak btw:
9 czarnych lub czarnych z drobinami / 5 brązowych / 4 fiolety / 2 granaty / 1 biała / 1 cielista / 1 khaki
a jak już lecimy statystyką to tak
11 essence (w tym 5 llek), 5 avon, 1 catrice, 1 kobo, 1 bourjois, 1 revlon, 1 max factor, 1 yves rocher i 1 w7 (te 2 ostatnie są najbardziej porażkowe ) - jak chcecie to jutro wrzucę fotę na offtopy.
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Odzieleniałaś...?
Ahaha! czyli co?
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
03 cookies&cream ma shimmer złotawy
07 cafe ole również ma shimmer, ale srebrny tak jak np revlon photoready ma shimmer to on też taki ma
Hmm, ciekawe cafe ole na stronie essence jest matowy perłowe są tylko Iced Strawberry Cream, Cookies and Cream i Hazelnut Cream Pie (swoją drogą - niebieski shimmer... )
przez to Wasze gadanie muszę iść dokupić jeszcze C&C, TTG, HCP i cafe ole - stwierdziłam że muszę sprawdzić jak będą na mnie wyglądać cafe ole może być dobry na lato (miałam go nie brać ale jednak... )
no dobrze. więc to już postanowione
muszę mieć je wszystkie (jak pokemony ) poza 01 i 02
Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
A wracając jeszcze do tematu kredek... Kupiła któraś z Was nowe konturówki do ust?

Czy w ogóle widziano je już w szafach?
Tak, ja widziałam, in the nude. kiedyś tam kupię.
Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Zostań z nami!


Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Fajowe te pseudo tatuażowe naklejki na kostkę (boszzzz... taka stara, a takie rzeczy mi się podobają)
A ja chcę ten zakręcony pilnik i zobaczyć nowe SYFy
Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Pomalowałam się cieniem z Circusa i wygląda pięknie na oku, a do tego trzyma się od 7 rano, bez bazy. Każdy cień bez bazy utrzymuje się na mojej powiece maksymalnie 3 godziny, więc uważam to za ogromny sukces. Tak coś czuję, że to będzie mój hit i czekam wypróbowanie go z cameleonem
Który masz cień?
__________________

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2012-03-09 o 21:36
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora