Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-11, 12:52   #3146
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Vicodin_89 Pokaż wiadomość
Hej Wam Ja już kiedyś pisałam w którymś z wątków, chyba wczesniejszych. I akurat niestety przegrałam z palona kawa joanny, by potem znow rocic do czerni. Teraz jestem po drastycznej zmianie z czarnego na czekoladowy, ale ost znowu zaczelam sie zastanawiac czy aby faktycznie nie wrocic do naturalnego, a spowodowalo taka chec takie oto zdjecie. Tym bardziej że sama zapuszczam teraz włosy które mają juz calkiem fajna dlugosc, i naturalny kolor praktycznie identyczny jak dziewczyna ze zdjecia. Jej wlosy sa poprostu boskie, juz wyobrazam sobie siebie w takich dlugich prostych i nie farbowanych wlosach Nie wiem tylko czy mi znowu starczy silnej woli bo wtedy nie farbowalam ok 9 miesiecy a moj odrost wydawal mi sie tak koszmarnie brzydki, nijaki i taki hmm... matowy ze nie dalam rady? Że sama juz nie wiem...
o tak, zdjęcia to dobry sposób na motywację ale naturalki matowe? mi się naturalki 300 razy bardziej świecą niż farbowane
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora