Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czym się różni uroda słowiańska od nordyckiej (aryjskiej)?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-18, 12:09   #10
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Czym się różni uroda słowiańska od nordyckiej (aryjskiej)?

Cytat:
Napisane przez flowerpower33 Pokaż wiadomość
i w ogóle dlaczego z Hitlerem mi tu wujeżdzacie...? Moje pytanie nie jest w ogóle związane z historią to forum chyba tez nie

jak to nie z historia? prosze przedstaw mi swoj punkt widzenia ariow (rasa aryjska to blad, takiego terminu uzywal wlasnie Hitler, dlatego wyszlasz na rasistke -z niewiedzy). Przykro mi, ale wszystkie ludy europejskie (antropolodzy nie sa pewni co do ludow ugro-finskich) sa wnukami wlasnie ariow, a niebieskie czy brazowe oczy to po prostu dostosowanie sie do klimatu i ogolnie pojetego srodowiska. to do jakiej grupy nalezy dany czlowiek, swiadczy jego czaszka, kosci, ksztalt nosa, warg, zuchwa, kolor wlosow i oczu, skory ma drugorzedne znaczenie -przeciez i wsrod murzynow sa albinosi i co juz naleza do rasy bialej? dlatego Coon -tworca pojecia rasy halsztacko-nordyckiej umiescil te cechy na samym koncu charakterystyki antropologicznej owego typu.

najlepiej policzyc sobie indeks cefaliczny czaszki, z tego co pamietam, ten typ ma wskaznik srednio 77-80 C.L.
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora