Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-31, 17:24   #2855
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
hm, Violl a jakie wg Ciebie powinno mieć dziecko pole manewru w gondoli
obawiam się, ze tym razem wypowiadasz się na temat o którym nie masz zielonego pojęcia na podstawie kilku wycieczek
To prawda, doświadczenia nie mam, ale raczej nie trzeba mieć doktoratu żeby móc wymyślić, że dobrze by było żeby jednak dziecko mogło swobodnie ruszać rękami i nogami leżąc w gondoli Poza tym np. moja mama, która wychowała dwoje dzieci a bawiła więcej, ma takie zdanie jak ja, a jej już nikt braku doświadczenia nie zarzuci


Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Viol, pewnie ze to kwestia gustu. Akurat ten wozek Bumbleride uwazam za bardzo ladny i byl jakosciowo najlepszy z dostepnych u nas. Ale wyglaszasz naprawde opinie na podstawie niewielkich doswiadczen, czym mozesz kogos - np. Atojke, ktora szuka porady w tej kwestii - niepotrzebnie zrazic. Zjezdzanie z kraweznikow? mieszkam w centrum Warszawy i naprawde nie mialam z tym problemu. A tachanie typowej gondoli z ogromna przestrzenia - no coz, zycze powodzenia przy kilkukilogramowym dziecku w srodku Nie ma zadnego znaczenia, ile dziecko ma tam miejsca. Po 5 miesiacach przesiada sie do spacerowki i koniec piesni.
Sam wózek jest ładny, wzór i kolor mi się podobają tylko po prostu brakuje mi tego czwartego kółka. Pisząc, że nie podobają mi się trójkołowce miałam na myśli sam szkielet takiego wózka A co do krawężników - ja już miałam problem... może dlatego że jestem dość niska? To pewnie też ma znaczenie
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora