Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Maturzystki 2008 powracają do życia :P cz. XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-08, 20:47   #22
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Maturzystki 2008 powracają do życia :P cz. XI

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
dzieki
ma ta torebke ale w inny desen dziewcyzna odemnie z roku, torba fajna, ale nie wiem jak z jej wytryzmaloscia.. tez mi sie podoba, ale to jeszcze nie jets to, co sobie uroilam
a wiesz moze cos o zasadzie terytorializmu z hist adm? bo ja ani w ksiazce malcow, ani w zdanym skrypcie nie moge tego rozszyfrowac. mam to w jendym pytaniu razem z zasada resortowosci ( to to wiem)
Aż zajrzałam do podręcznika... i nic nie znalazłam, a jaki to okres, wiek?
Jejku podoba mi się jeszcze ta http://www.allegro.pl/item574736756_...mega_size.html
Już sama nie wiem, a nie mam się kogo poradzić ,dlatego tak męczę was
Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Shir, dziekuje


Lele, ja tutaj kupuje smackersy w Claire's- taki sklep dla nastoletnik lolit i czasem az mi glupio tam wchodzic, no ale..
Chcialam wziac coca-cole i nesquicka jeszcze, ale nie wiem Co za duzo, to niezdrowo.
Smackersy uwielbiam, coca cole zmakowałam, maline z wanilią tez, ale nesquika jeszcze nie
Cytat:
Napisane przez Nija_ Pokaż wiadomość
Fajna Myślę, że jak odpowiednio dobierzesz do niej ubrania to powstanie naprawdę świetny efekt końcowy
Hmm to chyba przeczekam noc i jak coś to jutro kupie
Albo jeszcze kilka dni pomyśle.
Nie lubie kupywać na allegro bo boje się, że zawiode na zakupie. Mimo że tą torbę widzialam na żywo
No i nie wiem czy będzie pasowała do szarego płaszczyka póki co, no bo na skórkę też musze jeszcze trochę poczekać
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora