Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jasny podkład - zbiorczy cz II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-01, 21:23   #4908
DzikiLesnyKot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 163
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Poszukuję na cito lepszego zamiennika do Loreal True Match odcień n01 (starsza wersja). Zużyłam 2 opakowania, do tej pory byłam baardzo zadowolona bo kolor idealny i krycie też super. Ale niestety coś mi się porobiło z cerą, mam masę krost, zapchanych porów, a pokład dodatkowo podkreśla suche skórki i nie trzyma się tak jak kiedyś. Przykładowo przy malowaniu linii wodnej, zostaje mi na opuszkach palców a na twarzy są ślady. Próbowalam już: Borjouis Helthy Mix (porażka) Clarins Everlasting foundation nr 103 bodajże (kolejna porażka, na dodatek droga, dobrze, że miałam próbkę) i paese nr 300 ten nawilżający (ten super nawilżający, ale niesamowicie się świecił i odcień za pomarańczowy) . Może ktoś miał podobny problem i ma już swój ideał godny polecenia? Najlepiej żeby podkład nie przekraczał 50 zł . Myślę, że dobre by było, żeby był nawilżający, mam mieszaną cerę przesuszoną bardzo, ale jednocześnie mocno świecącą się w na czole. Od miesiąca ją leczę ale wiadomo, to bardziej długoterminowa akcja, a mój Loreal się kończy i myślę, że może to byłby dobry moment na zmianę pokładu? Mam nadzieję, że nie mam zbyt wygórorowanych wymagań
__________________
__________________

"Szukamy siebie zawsze nie tam, gdzie trzeba:
przeszłość, przyszłość
a ucieka nam piękno.. Czego? Teraz.
Trzeba to zmienić szybko"
DzikiLesnyKot jest offline Zgłoś do moderatora