Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-30, 07:00   #1746
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Nie wiem czy ktoś już zdążył Ci odpowiedzieć Co do e-booków polecam stronę upoluâ˜â˜â˜☠â˜â˜â˜☠â˜â˜â˜ ☠ooka.pl ustawiasz cenę i zaznaczasz powiadomienie na interesujących Cię ebookach
Jak cena spadnie dostaniesz maila plus ja bieżąco można śledzić zmianę ceny Woblink jest trochę drogi ale ratuje go bumerang czyli kody 10 zł obniżające cenę ebooka Od siebie polecam Virtualo i ebookpoint często mają fajne promocje ebookpoint oczywiście głównie książki Heliona No i polecam blog Swiatczytnikow.pl Jak coś pytaj, jestem uzależniona od Kindle
Dziękuję jak się ogarnie to poszukam tam





Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
teraz juz nie pisze 5 ml przy tych bazach a 3 ml a mi nie odpisali..
zmienić to mogli ]

Wrr..

Jak mi zaczyna coś nie pasować , to robię zrzuty ekranu od razu :/ ale może w jakimś mailu to masz ? Swiniaki .




Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość


te po lewej
Ooo jak ładnie :brawo: fajne są te pudełka, ale w końcu i tak każdy będzie miał przesyt i zacznie wyrzucać

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 06:25 ----------

http://www.beautylish.com/s/rcma-mak...owder-3-oz-duo Dziewczyny, skoro nikt tu nic nie mówi o RCMA, to mogę zorganizować tą rozbiórkę Czy ktoś by chciał? Wziąć 2-pak czy 3-pak ?


Jakby coś spróbujcie się może powpisywać w arkusz KLIK!
__________________


Edytowane przez XminorXlosX
Czas edycji: 2016-04-30 o 07:23
XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora