Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miłośniczki Mango - cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-09-13, 20:36   #1114
jusu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 170
Dot.: Miłośniczki Mango - cz. VII

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Wiecie, ja jestem pewna, że powinnam złożyć, tylko pytanie, czy oni to uznają Ale chyba spróbuję, inaczej się nie dowiem. Mam słabe przejścia z reklamacjami jeansów, ostatnio model z Lee rozwalił mi się po kilku miesiącach i przerzucałam się pismami z Answear, niestety ciągle odrzucali. A ewidentnie to była wada.
Ja mam bardzo dobre doświadczenia z reklamowaniem rzeczy kupionych online z Mango/Mango Outlet. 2 torebki i jedna para jeansów, do paczki załączałam fakturę (a jak nie miałam i nie mogłam wydrukować to kopiowałam do worda stronę z konkretnym zamówieniem i drukowałam - pani na infolinii tak mi poradziła) i pisałam dosłownie jednym zdaniem co jest nie tak. W jeansach po 2 praniach zrobiły mi się białe zacieki jakby od wybielacza i nie chciało to zejść (a spodnie wyjątkowo mi odpowiadały i myślałam nawet o pofarbowaniu ich na czarno) - reklamację uznali bez problemu. Tylko jak po 3 tygodniach nie będziesz miała od nich odpowiedzi to dzwoń, wtedy magicznie dostaniesz odpowiedź i zwrócą pieniądze
jusu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując