Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-09-14, 06:08   #3471
myszowata1313
Rozeznanie
 
Avatar myszowata1313
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 984
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 9 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Karolina, brawa za usg

Jon, śliczna chusta.

Taedio, oby jednak alergia się nie potwierdziła.

Mała, mi się zdarzy zostawić małego bo muszę do toalety albo ręce umyc.Jak mus to mus... Liczę na to że 3 minuty go nie sstraumatyzuja [emoji14]
Fajnie że Hugo tyle spał. Oby noc była też udana
Samantha, oby młody się nie zaraził.

Karolina, nasze usgvtez trwało chwilkę.

Myszowata, 7h? Woow. A nie moglo usnąć u Ciebie bo może się stresujesz i Twoje emocje tak działają?

Nulka, odważni jesteście ze tak szybko chcecie dzidzia drugiego

Baby, super że pogoda się naprawiła

Taedio,

My już u teściow. Jutro jedziemy do moich rodziców i zostajemy. Mały beZ kolki ♥. W ogóle to ja chyba nadgorliwa jestem... Już któraś noc się szarpie z młodym nad cyckiem bo on po pewnym czasie nie chce się przystawić i kombinujemy na milion sposobów bo odlozyc się nie daje. A dziś się okazało że on się po prostu najadł a ja go na siłę do cyca. Polezal na mnie chwilę zasnął głębiej i do lozeczka- transfer udany.

Co do ubioru w nocy to min w samym pajacu+ przykrycie ewentualnie. TŻ go strasznie okrywał kocami albo jak leży z nami to kołdra. Mnie to wkurzało i faktycznie znalazłam artykuł że optymalna temperatura w sypialni dla dziecka ubranek w piżamkę to 18-19 stopni! Bez okrycia! I jak sobie pomyślę jakby mi ktoś założył długi rękaw, długie portki i doloYl skarpety to pod przykryciem bym się zagotowała chyba. Dlatego od dzisiaj tZ ma żaka okrywania młodego 5 warstwami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Staram sie byc zawsze opanowana. Jal mi nerwy puszczaja to wolam tz.
Dobrze ze bez kolek
Ja moja tez przykrywam kocykiem czasami dwoma. Ale ona ma takie zimne stopy i rece ze musze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:08 ---------- Poprzedni post napisano o 06:07 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Mój lekarz mówił o roku. Mamaginekolog o 9 m-cach. Szwagoerka zaszła po 9 m-cach i było ok. Znajoma po 4 m-cach wpadła i ma termin na grudnia i na dodatek przygotowuje się do porodu sn. Wszystko zależy od stanu blizny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 03:13 ---------- Poprzedni post napisano o 03:09 ----------


Tak, mam anioła nie dziecko dzis też na spacerze mialam kobiety w ciąży i już tęsknię za brzuszkiem, chyba jestem nienormalne 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cos mnie oszukuje ten moj gin.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszowata1313 jest offline Zgłoś do moderatora