Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieudany Makijaż Permanentny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-17, 22:26   #21
AKK5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dot.: Nieudany Makijaż Permanentny

Cytat:
Napisane przez SecretObsession Pokaż wiadomość
Ja również trafiłam na mało profesjonalny salon (który przy okazji chciałabym Wam odradzić i ostrzec - MonaLisa Day Spa w Warszawie przy ul. Ryżowej).
Na co dzień kamufluję brwi korektorem i fluidem, ale bez makijażu wyglądają tragicznie!! A nie o to przecież chodzi.
Poradziłam się innej kosmetyczki (która potwierdziła moje zdanie, że brwi są do niczego - krzywe, za grube, kształt nie jest taki, jaki akceptowałam przed zabiegiem) co by tu zrobić. Zastanawiam się na usunięciem ich preparatem Rejuvi, ale obawiam się blizn. Czy któraś z Was miała to robione? Pani poradziła mi też, że mogę posiłkować się sokiem z cytryny i mikrodermabrazją, co może przyspieszyć blaknięcie barwnika. Próbowałyście?
Miałam usuwany makijaż brwi metodą rejuvi, brwi były zrobione koszmarnie czarne, grube, krzywe i zrobione głeboko jak tatuaż. Skrzydła kruka.Metoda jest skuteczna, choć w miejscu gdzie barwnik był wryty głeboko pod skórę pozostał szarawy cień. Współczuję wszystkim ofiarom tandetnych makijażystek bo to co przeszłam to był dla mnie dramat. Brwi były zrobione w listopadzie 2010, rejuvi w styczniu 2011.Trzeba zapuścić grzywkę podczas gojenia, inaczej nie da się funkcjonować, zabieg jest bolesny, strupy utrzymywały się u mnie przez 7 tygodni, wyszły mi wszystkie włosy z brwi razem ze strupem co przypłaciłam depresją, skóra była zaczerwieniona i łysa przez następne conajmniej 2- 3 miesiące, dopiero w maju zaczesałam grzywkę na bok.
Rejuvi robiłam u fantastycznej osoby w Sosnowcu, dała mi duże wsparcie psychiczne, jest dokładna- pracuje w powiększeniu.Jest to jedyna metoda by pozbyć się tego gó..a pod skórą i cieszę się że się zdecydowałam ale nie jest lekko.Mikrodermobrazja i sok z cytryny nie pomogą- jest to za głęboko pod skórą by to coś dało.
AKK5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując