Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Scent Bar II
Wątek: Scent Bar II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-28, 22:13   #4256
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
A ja jestem za. Lepiej gadać do psa niż do ściany.
Lepiej by było porozmawiać z kimś, kto chce rozmawiać - a chętnych było sporo. A jeszcze lepiej było by nie pić, wtedy nie bało by się
rozmawiać z kimkolwiek innym poza psem. Tak ?



Cytat:
Wiesz, pomijając że to świr sam w sobie, wątpię by kotu było źle w łóżku. A książeczka chyba figę go obchodzi.
A no pewnie i mnie też, ale chodzi mo i ta ideę o której była mowa.

Cytat:
Inna sprawa... Powiedz mi - dlaczego ich pytasz o to czy planują dzieci? Po co?
Rozmawialiśmy o innych znajomych - i Ona w zasadzie - mówiła,ze Ci mają dziecko, ta koleżanka jst w ciąży i następna - tak mimochodem zapytałam - a wy planujecie ? Ona mi odpowiedziała,z ę nie. Narazie zarabiaja kase i koty im starczą. To tyle.
Cytat:

A o czym ma Ci opowiadać ktoś kto ma kota, jeśli Ty opowiadasz o dziecku? Twoi znajomi nie mają dzieci, więc nie będą o nich gorąco z Tobą rozmawiać. A jeśli nie chcą ich mieć, ta tematyka ich po prostu męczy. Jedynie przez grzeczność jeszcze Ci tego nie powiedzieli.
Tutaj też podobnie, Ona sama zaczęła temat - nie ja - zapytała czemu Krzysio jest taki szczuplutki - to jej powiedziałam, że nie chce jeść.
Nie, kropeczko, nie mam w zwyczaju zamęczać ludzi opowiadaniami, które ich nie interesują. - ale to przecież nie na temat ... hę?

Cytat:
To jest następny temat, który mnie ciągle zastanawia. Dlaczego kobiety mające dzieci ciągle o nich opowiadają ludziom, którzy ich nie mają? Czasem siedzę w takim gronie i pusty śmiech mnie ogarnia. Jedna gada i gada i gada o tych kupach i zupach, a druga tylko oczami przewraca i czeka, aż tamta skończy.
Bo ja wiem, może dlatego, ze w pewnym momencie brakuje innych tematów,ale bo dlatego, ze dzieci są w ich życiu najważniejsze ... myślę, ze powód to wiele złożonych przyczyn. I niektórym to sprawia przyjemność, no cóż wola tego kto rozmawia - znów nie na temat


Cytat:
Chyba na złe źródło trafiłaś. Koty nie mają problemów z oddawaniem moczu z powodu kastracji, ale przez: brak ruchu i złą dietę.
mam nadzieję



Cytat:
Jeśli się cieszył to ok. Ja nie mówię o przypadkach, gdzie ktoś chłonie każdą minutę, a o takich gdzie ból odbiera rozum i chory już błaga, by mu te cierpienia ukrócić.
To bardzo indywidualna sprawa - dlatego się nie wypowiadam, nie jestem ani za ani przeciw ... the end



Cytat:
Wiem na czym polegał mój błąd - na tym, że nie poszłam do banku, tylko wypełniłam wniosek w necie. W banku załatwiłabym to szybciej.
Kolejny cywilizacyjny absurd...
A to tak ostatnio bywa .. masakra
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora