Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-21, 18:48   #867
gosia216_89
Raczkowanie
 
Avatar gosia216_89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 72
Exclamation Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Hej ja rownież chciałabym prosić Was o pomoc w sprawie podkładu, licze na szybką odp, ponieważ mam w planie jutro zakup nowego podkładu, gdzyż moj poprzedni sie już skonczył.
Na wstepie poinformuje, że na podkładach sie nie znam, stosuje głownie fluidy drogeryjne, jednakże wciąż nie znalazłam takiego podkładu ktory zadowoliłby mnie. Dodam jeszcze że probowałam chyba większości, od yuch mineralnych Affintonow, po kryjące, zupełnie nie wiem czego szukać więc testuje na razie wszystkie.
Głownie licze na matowy efekt i długotrwałość. Mam cere chyba mieszaną z tendencją do świecenia sie, ale często rownież mi sie ona bardzo wysusza. Karnacje mam jasną,nawet bardzo i tu zaczyna sie kolejny klopot, bo częstokupuje podkłady za ciemne, chodź wydają sie w drogerii dobre, to pozniej w domu jak sie maluje mam ciemne smugi Bardzo prosze o szybką odp, gdzyż jak mowiłam chciałabym kupić go jutro. Najlepiej byłoby o propozycje podkładow drogeryjnych, do 30-40 zł
gosia216_89 jest offline Zgłoś do moderatora