Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-14, 13:32   #3236
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
ja to się jeszcze nie zaliczam, bo właśnie upitoliłam wszystkie u dupy znowu, bo rozdwojony wskaźnik mi padł (co było do przewidzenia i wiedziałam, że padnie, ale chciałam nacieszyć się dłuższymi pazurami w końcu XD) ja juz nie pamiętam jak się migdały piłuje

no z początków mojego lakieromaniactwa bardzo często go używałam, potem mniej, aż zostało 1/3 buteleczki, która zastygła na amen

a w dzień mi pisałaś, że nie masz już rozdwojeń?

to ja swojego aż tak nie maltretowałam widzę


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
a dziękuję, samiuśka, łatwizna obejrzałam dwa tutki na jutubie, kupiłam najzwyklejsze szablony na allegro, o takie:

Kocham flejki w macie
a tak na marginesie, długo wytrzymałaś z kwadratami

no ja właśnie widziałam kilka tutków i nie wygląda to jakoś arcy skomplikowanie na pewno pochłania sporo czasu, ale... dla efektu warto

ja teeż, wtedy zyskują bardzo
no ja chyba na następny dzień po spiłowaniu stwierdziłam, że pie*dolę, zapuszczam


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że wyszły takiej długości i w podobnym kształcie jak piłowałam w migdałki naturalnie:

wydaje mi się, że są porównywalnej długości


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Na pipkach raczej
Ale na czym by nie było, wyglądało cudownie

Dooobre Krew i spokojna baza

o matko kochana, ale starocia odkopałaś
dziękuję podwójnie!


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53455851]Mani mam.Nie jestem zadowolona,ale skoro zrobiłam zdjęcia to pokazuje.
Specjalnie zatopowałam ten lakier i mi się podobał,a po całkowitym wyschnięciu nie przypomina "normalnego" lakieru ani piaska Drobinki też nie chciały współpracować.[/QUOTE]


kurde, mam mieszane uczucia do tych lakierów. piękne są, ale dlaczego do cholery zrobili z nich piaski, czy tam piasko-skórki, mogli zrobić satynę/mat i byłoby urwanie dupiszczy, a tak tutaj się człowieku gimnastykuj z topowaniem to mnie trochę zniechęca do ich kupna, niestety...
bosko wygląda ten kolor u Ciebie na łapce


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ale to piękne




Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
OMG! Ten brokat

to Salon Perfect - Ocean Treasure Dmka mówi, że w buteleczkach SP i Atlantis identyczne, ale jak patrzę na swatche to wydaje mi się, że to inny typ drobinek ale nawet nie mam jak porównać
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora