Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-08, 22:06   #31
Sag etwas
Zadomowienie
 
Avatar Sag etwas
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ZG :)
Wiadomości: 1 319
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Witam w kolejnej, oby jak najbardziej szczesliwej czesci watku


Cytat:
Napisane przez AgeleSS Pokaż wiadomość
Nie wiem czy pamiętacie mnie! ;p W poniedziałek, tj. 6 lipca zdałam egzamin Za pierwszym razem! ;d
Pozdrawiam ;*

Gratuluje I witam Zielonogórzanke jednak da sie zdac w tym cholernym WORDzie pamietasz moze jakiego mialas egzaminatora ? Nazwisko ?
Cytat:
Napisane przez wilczyca Pokaż wiadomość

dziewczyny a czym się ładuje akumulator?
Hmm prostownikiem z tego co wiem dobrze wiedziec na przyszłosc ^^ mojemu TŻowi padł akumulator na srodku drogi :P to było straszne a nawet awaryjnych nie mogł właczyc a ciemno było i sie bał, zeby go cos nie trzasnela bo to byla jakas droga szybkiego ruchu pozamiastem na ktorej jechalam na swojej pierwszej jezdzie 90 ^^ bo mialam sobie biei poprzerzucac :P
Cytat:
Napisane przez syyluusiiaa Pokaż wiadomość
a co do WoRDu do u mnie jest tak ze wchodzi sie do pomieszczenia gdzie siedza 3babki i u nich mozna sie TYLKO zapisac na egzamin, zeby zaplacic za ten egzamin to trzeba isc na poczte ktora jest jakies 4 ulice dalej , a wiec najpierw trzeba isc na poczte zaplacic kwitek i z tym kwitkiem isc do wordu takze trzeba sie trochu nalatac

ja nie wiem co z ta SMV.. w ogole sie nie odzywa czy zdala czy tez nie... albo tak zapija ze szczescia ze zdala albo..................... .nawet o tym nie mysle na pewno to pierwsze
U mnie na egzamin zapisuje sie i płaci w jednym okienku wszystko idzie w miare sprawnie, tylko czasem kolejki sa no i nigdy nie ma terminów "szybciej" badz "wczesniej" .. ;/

A smv moze net padł ? Burze w sumie sa ciagle to moze jej jakis np kabel sieciowy zerwalo badz cos ? U mnie takie przypadki było czesto, albo ktos cos ukradl "swicza" czy cos takiego i nie bylo kilka dni..

Cytat:
Napisane przez majka20052 Pokaż wiadomość
Parkowanie to moja pięta Achillesowa. Nie cierpię parkowania. Kazdego. Po co u diabła sa te cholerne linie do parkowania? A jak na egzaminie poszlo ci z parkowaniem? Poprawialas? Egzaminator bardzo wymaga zeby bylo rowno?Boje sie ze na tym obleje-choc jeszcze nie widzialam zeby tu ktoras dziewczyna przez to oblala
Ja tez bałam sie parkowania, ale im wiecej pociwczylam tym lepiej wychodzi Nie ma co sie bac, a jak cos to zawsze jest korekta a jak juz masz prawko to mozesz poprawiac do woli jak juz ktoras dziewczyna napisała

Cytat:
Napisane przez syyluusiiaa Pokaż wiadomość
hehe gratuluje wiedzy
jutro chyba ide sie zapisac na egzamin po raz 4-ty
Ja tez mam nadzieje, ze jutro pojde zapisac sie na egzamin bo czuje sie juz lepiej Z tym, ze bedzie to moj 5

Cytat:
Napisane przez michas545 Pokaż wiadomość
Witam koleżanki )
Mam nadzieję, że mogę się przyłączyć.
Dzisiaj byłam w WORDZIE zapisać się na pierwszy egzamin, mam dopiero 23.07 na 8 rano. Problem jest w tym, że zapisując się dowiedziałam się, że od 1.07 wycofali Punta z egzaminu i się zdaje albo na Clio albo na Grande. Ja swoje 30 godz przejeździłam na Punto. Nie wiem czy się nie przepisać na Clio jednak, co radzicie?
Duża jest różnica między Punto a Grande?
Pozdrawiam
Jestes z Zielonej moze ? I witam w watku
__________________
"Magdaleno, sag etwas."
Sag etwas jest offline Zgłoś do moderatora