Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek dla początkujących organizatorek - zgłaszanie kandydatur [25.12.16]
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-07, 10:24   #6
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Wątek dla początkujących organizatorek - zgłaszanie kandydatur

Cytat:
Napisane przez Bellatrix Pokaż wiadomość
Dominiko, a mogłabyś jeszcze dopisać, ile z tych stu ml zostawiasz dla siebie, a ile przeznaczasz na rozbiórkę? Spodobało mi się, że Jakkolwiek to napisała i chyba dodamy to do szablonu ;]
A pytam, bo flachę masz "cenną", z drugiej strony to już Twoja trzecia rozbiórka i nie mam zastrzeżeń.

Zielone światło, kusicielko.

Chciałabym sobie zostawić ok.40ml w zależności ile chętnych się znajdzie, bo jednak drogi zapach Mam nadzieję, że uda mi się rozebrać pozostałe 60ml.
Nie mam atomków 5ml, ale przyznam, że też przestałam im ufać i chyba wolę mniejsze ilości w 10 nalewać. Posiadam też fiolki 2 i 4ml z allegro w dużych ilościach.
Czy mam poprawić wątki, bo powkejałam wszystkie, w których mam dokonane przynajmniej wpłaty. Tylko kilka na początku listy (chyba 4 albo5) jest takich, które nie zostały całkiem zakończone (tzn. do mnie nie dotarły jeszcze )
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując