Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Patenty na bycie NAJ :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-10, 16:23   #75
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Dziewczyny, a może wlasnie opiszemy sobie stricte sposoby dbania o włosy? Pare sposobow juz wypłyneło i jak widac służą nam Na fryzjerkim tylko wax i olejek rycynowy, a to zdecydowanie za mało, przynajmniej dla moich włosów. Zreszta włosy, podobnie jak skora, z wiekiem staja sie coraz ciensze i to co sie sprawdzalo jeszcze kilka lat temu, teraz jest juz troszeczke za slabe. A mi sie marzą TAKIE piekne, puszyste i blyszczace ... A o wpadke w zakupach jak widac tez nie trudno, nawet kupujac tzw. profesjonalne odzywki i szampony w zakladach fryzjerskich.
Więc co stosujecie?
Mnie najlepiej służy ten http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5395
Ale ta cena Do tego odzywka, styling - to troche duzo wychodzi i chociaz wcale u mnie tak krucho z pieniedzmi nie jest, to i tak nie wyobrazam sobie wydawac okolo 250 zł i wiecej miesiecznie na sama pielegnacje wlosów. Zdecydowanie wole te pieniadze przeznaczac na co innego A moze jednak trzeba sie snobowac zeby miec efekty?
A moze znacie fajne firmy, ktore maja dobre kosmetyki za sensowne pieniadze? A tyle jest teraz tego na rynku, ze sprawdzenie wszystkiego samemu, chyba nie jest mozliwe.
moniga jest offline Zgłoś do moderatora