Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-04, 13:04   #60
Molalala
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Z bajki....
Wiadomości: 230
GG do Molalala
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Cytat:
Napisane przez AgneseInes Pokaż wiadomość
Witam Was.

Nie wiem jak u was ale ja się fatalnie czuję od wczorajszego popołudnia dużo gorsze od fizycznych dolegliwości są te psychiczne Ciągle mam kiepski humor, płaczę i martwię się wszystkim. W dodatku mój mąż wyjechał w delegację (taką ma specyfikę pracy) a ja od ślubu mieszkam z dala od rodziców i najbliższych przyjaciół Tak że siedzę sama w mieszkaniu i "wariuję". Mam nadzieję, że jak jutro pójdę do pracy to mi trochę humor się poprawi.

Pozdrawiam was serdecznie
OJJ mam nadzieje ze dzis lepiej jest ci

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
witam
widzę że świeże ciążówki jeszcze śpią

Ja mam dzidzi z marca 2009 (Kaja)
i postanowiłam choć miała być jedynaczką, że jednak w roku 2011 urodzę jej rodzeństwo do zabawy
no i wg wszelakich kalkulatorów termin miedzy 5 a 10 stycznia 2011.
Nie myślałam, że tak szybko się uda, ale 3 maja zobaczyłam dwie wyraźne krechy na teście i teraz ... oswajam się z tą myślą, że JUŻ jestem w ciąży.
Kaja ma 13 miesięcy a gdy będzie miała 22 jakoś, już nie będzie jedynaczką.
Teraz będę trzymać kciuki cobym za szybko nie urodziła i żeby dzidzia była z 2011 roku .

No i ja nie mogę sobie pozwolić jak pewnie większość z Was na leżenie, odpoczywanie itd. bo moja Kajka mi nie pozwoli za żywe z niej dziecko i wstaje zaraz po 6.00 i ogólnie wiem, że będę miała "przekichane ".

Buźka dla wszystkich Was-Nas.
Cytat:
Napisane przez pluszowa misia Pokaż wiadomość
witam was ja wczoraj ujzalam dwie kerseczki i to w urodziny mojego meza,ale mial prezent czy moge sie do was dolaczyc ? jutro mam pierwsza wizyte boje sie bardzo tego co mi powie dodam ze to nasze pierwsze dziecko
WitAMY!!!!!!! I GRATULACJE!!!!!!!!
\
\hejcia Mamcie...

ja dzisiaj w dobrym nastroju i humorku....
Molalala jest offline Zgłoś do moderatora