Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-17, 09:01   #3843
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
moge sobie troche ponarzekać?? nie jestem zadowolona ze swoich ostatnich zakupów...
- seria alva rhassoul: krem myjący - fajny, spray regenerujący - też (no...mógłby lepiej nawilżać, dlatego stosuję na noc)ale krem oczyszcający...jak narazie dla mnie za słaby, głownie ze względu na nawilżanie tzn zostawia całkiem ładny mat na twarzy ale po nałożeniu lily lolo odstają mi suche skórki:/
przetestowałam krem z 3 rzeczami: ze sprayem alvy - tragedia - bylam tak sucha, że musiałam zmyć makijaż i malować się ponownie; 2 razy z mgiełką phenome - nawilżenie ok, ale przez pierwszą godzinę miałam czerwone placki na twarzy bo widocznie mgiełka nie polubiła się z kremem; kolejny raz użyłam pod krem kropelke hauszkowego olejku do twarzy - nawilżenie było ok, ale po 3 h twarz okropnie się świeciła i makijaż był rozmazany...sama nie wiem co by tu jeszcze spróbować

- krem maska algowa orientana - łokropny niewypał jak dla mnie, użyłam na noc ze 3 razy, długo się wchłania (w tym czasie się klei, trochę jak po przedawkowaniu mgiełki z phenome), jak już się wchłonie to buziak jest ładnie gładki ALE z tym się idzie spać, a jak rano wstałam to miałam niesamowity łoj na twarzy (a wg producenta miało to działać hamująco na łojotok) po tych trzech razach trochę się zniechęciłam...może po dłuższym używaniu sytuacja by się ustabilizowała, ale jak przeczytałam na forum że maske robią małe chińskie rączki to już zupełnie straciłam na nią ochotę
Seria rhassoul alvy nie nie jest seria nawilżającą. To seria do walki z problemami cery. Więc ani spray ani krem nie są w stanie wystarczająco nawilżyć wymagającej pod tym kątem cery. Trzeba im cos do duetu dobrac. Chyba krem i spray najlepiej stosowac na noc z dodatkiem czegos nawilżającego. Mi krem na dzień tez nie bardzo pasuje, chociaz mat naprawde super!
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-03-17 o 09:06
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora