Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-17, 14:39   #3860
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Vanilio Olej tamanu nie nawilża za bardzo oleje w ogóle są posądzane o wysuszanie (powierzchniowa utrata wody z naskórka czy coś takiego) dlatego warto mieszać olej z kropelką kw. hialuronowego. Olej tamanu jak dla mnie - a mam chyba z 10 różnych olei na stanie - jest najostrzejszy, bardzo wysuszający (zresztą zaleca się go punktowo na krostki) Ja stosowałam przez krótki czas sam, bezpośrednio na skórę (tylko na jeden obszar - czoła, miał mi pomóc na moje problemy dermatologiczne - ale przesuszył tak,że się mało nie wydrapałam do krwi

Glinka Logony też nie jest super łagodna - mnie też szczypie, białej wręcz nie jestem w stanie nałożyć na twarz, bo pali (nakładam tylko na dekolt) ona cudnie oczyszcza, ujędrnia, ale łagodna nie jest

Dziewczyny; zróbmy burzę mózgu:
Co najlepiej, najłagodniej nawilży (prawdopodobnie) odwodnioną skórę Vanilii??????????????????
ja podałam swoje propozycje juz wyżej.
ponadto fajne by były jakies dobre maseczki nawilżające, ale ja testowałam na razie tylko laverę (porazka), logona (taka sobie). Więc nie mam dobrej propozycji w tej materii.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora