Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-26, 19:16   #1741
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Witaj widziałam, ze wkupne pazurki są dalej więc jak najbardziej zapraszamy

masz na prawde bardzo ładne pazurki! Bialutkie i smukłe, czytałam, ze bdziesz je skracać z powodu złamania - faktycznie możesz nadać im konkretny kształt i może właśnie z linijką w ręku zrobić je jednej długości - ta linijka to tak całkiem serio, sama swoje ostatnio tak piłowałam.
Wypracowałyśmy zdaje się w wiekszosci metodę wskazujący, srodkowy, serdeczny - jednej długości. Kciuk 1-2 mm dłuższy, mały - 1-2mm któtszy. Wtedy wygląda to najlepiej.
Ale to wiadomo tylko doradzamy, a każdy swoim okiem musi spojrzeć.

tylko brak odżywki mogłabym tutaj skrytykować, bo np moej pazurki odkąd maluję je często (i co za tym idzie zmywam, zmywaczem z acetonem nawet od dawna) stały się mocniejsze niż kiedykolwiek - chyba lubią być rozpieszczane nowym kolorem

A dodam, że pracuję dorywczo od początku studiów przy wykładaniu towaru - książek głównie, od kiedy jestem pazurkomaniaczką to autentycznie prawie nigdy nic się z nimi nie dzieje, a kiedyś wracałam po 2h i wszystkie pazurki rozdwojone. Teraz nawet odprysków na lakierze nie mam
Odżywiam się okropnie, czasem nie śpię w ogóle, nie suplementuję się - więc tylko lakierom mogę to zawdzięczać.
dziękuję za wszystkie rady, za przyjęcie i miłe słowa
już siedzę z pilniczkiem i linijką i będę działać !

i to ciekawe z tymi lakierami i zmywaczami, u mnie znowu spisywało się wcieranie olejku arganowego z masą silikonów w paznokcie. były twarde jak nigdy, dopiero z czasem zaczęły się psuć
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora