Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-23, 14:21   #3842
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
w ogole nie widac ze masz doczepiane wlosy!!!! jezusie, slicznie wygladasz az nabralam jeszcze wiekszej ochoty zeby swoje przedluzyc , ale ciagle wacham sie nad metodą .

ja ostatnio robiłam garnier olia 10, w moim podpisie jest moj pinger i tam masz wszystko udokumentowane fotkami
Przejrzałam Twój pinger Od razu mi się przypomniało że Ty to Ty bo pamiętam Twoją nową fryzurkę. Jest identyczna jak moja tylko ja nie mam grzywki. Strasznie ładnie Ci w niej a kolor masz ładny, nie kombinuj Może jeszcze raz zrównaj tą Olią?
Troszkę widać te odczepki ale to zależy jak wepnę. Generalnie trzeba jak najmniej włosów "wypuszczać" na wierzch, tylko tyle ile trzeba. Ale myślę że trochę wprawy i będzie super. Ja tutaj dopięłam je dopiero drugi raz Jak najbardziej Ci polecam tą metodę i ten zestaw (50cm, 150g). Oglądałam też różne metody przedłużania i chyba bym się bała czegokolwiek na stałe doczepiać zwłaszcza że chcę zapuścić swoje włosy.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując