Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaż dla nastolatki - zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-01, 11:43   #797
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Makijaż dla nastolatki.

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Wystarczające dla Ciebie.

Ja tam autorkę rozumiem, bo sama jakoś w gimnazjum zaczynałam się powoli kosmetykami interesować a jestem od Ciebie starsza 6 lat. Nie nic złego w tym, żeby na jakąś imprezę zrobiła sobie delikatny makijaż. Śmieszy mnie, że fanki ultra naturalnego wyglądu z taką pogardą spoglądają na dziewczyny, które chcą się malować.
Fanki naturalnego wyglądu też lubią się czasami wymalować( i to mocno)To nie o to chodzi. W moim odczuciu ( i większości kobiet( czasami mam)) 16 lat to za mało żeby stosować całościowo makijaż i to jest raczej normalne, szczególnie że autorka wątku raczej nie chciała się wymalować na pierwszą randkę ani bal gimnazjalnych.
A już NA PEEWNO nikt nawet fanka ultra naturalnego wyglądu i nawet ganka szarego mydlana zamiast całej reszty nie patrzy z pogardą na 16 letnie dziecko uważając je za wymalowanego stwora.
Jest to nam raczej dalekie.
Doradzamy to co uważamy za stosowne. Jeśli ktoś pyta otrzymuje odpowiedź, nie zawsze zgodną z życzeniem.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-08-01 o 11:45
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując