Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-26, 14:49   #3190
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Doszło moje zamówienie ze sklepu ekodrogeria.pl. Uwielbiam ten sklep (nie mylić z ecodrogerią), może się wydawać drogi i zero promocji, ale to tylko pozory, jak się zamawia za 200 zł to się opłaca, no i dodają rożne rabaty, np. na pierwsze zakupy, niby drogo wychodzi, ale jak porównuję z ofertą innych sklepów to często w podsumowaniu jest taniej lub tak samo. Ostatnio mieli darmową wysyłkę z okazji dnia Ziemi, jak się ma rabat, to okazja jest super. W dodatku tym razem dostałam pełnowymiarowy krem pod oczy Orientany gratis i kilka próbek, Nikel, Go cranberry, Bentley organic, a przedtem nigdy nic gratisowo nie dodawali. Teraz mam 2 kremy pod oczy Orientany, z rozmarynem sama zamówiłam, a z kaskarylą gratis (a zastanawiałam się między nimi, który wybrać). Niedługo wrzucę fotkę. Kupiłam m.in. Saisonę, Orientanę, Go Cranberry, Coslys i Alphanovą Bebe. Wszystko mają zawsze świeżutkie, długie terminy ważności, nawet gratisów, no i przesyłkę zamówiłam wczoraj, a przed chwilą odebrałam.
Też polecam sklep ekodrogeria.pl
Do tego bardzo miła kompetentna obsługa

Wrzucaj fotę! Czekamy
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora