Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Domowy peeling kwasem salicylowym
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-23, 15:55   #958
majaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 380
Dot.: Domowy peeling kwasem salicylowym

Dzięki dziewczyny za rady. Własnie szkoda mi takiego drogiego kremu nei zużyć, ale własnie przez te kwasy i retinolidy zle dobrane do skory moja cera stała się naczynkowa i widac porozszerzane naczynka.Nie pamietam, zebym wczesniej przed kuracja je miała. Wydaje mi sie jednak, ze miałam skłonnośc do cery naczynkowej, poniewaz zawsze na mrozie ie czerwieniam a z mojej niewiedzy i niekompetencji niektorych lekarzy pogorszyłam sobie strasznie cerę. Myslę, ze moze sprobuje omijac te miejsca z rozszerzonymi naczynkami ale jeszcze zobacze jak skora zareaguje.Ale pamietam ze wczesniej reagowała nawet tam gdzie nie miałam porozszerzanych naczynek mocnym rumieniem wiec zobacze jak jest teraz.Ale obawiam sie, ze sobie pogorsze i spowoduje rozszerzenie naczyne.Tak wiec moze sprobuje raz w tygodniu od wrzenia czy pazdzernika jak sie zrobi chlodniej. A mozna łaczyć kwasy glikolowy z kwasem salicylowym??
Bo chciałabym taką kuracje zrobić, aby stosować na przemian Skinoren z Vichy Normaderm oraz 1 raz w tyg ten White Objective z AHA??
majaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując