Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-29, 00:13   #25
k4rotk4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 614
Dot.: Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny)

a ja dalej myślę, co mojemu TŻtowi na urodziny
Romantyczne prezenty, dajemy sobie bardzo często :tak: . I tu oboje mamy na swoim koncie takie 'przeboje' jak:
* TŻ mi:
- serduszka na szybie z powodami dlaczego mnie kocha ( pokoj mam na drugim piętrze więc się postarał biedny na drabinie o 4tej rano je przyczepiał )
- kiedy weszl;am do pokoju caly pokój w płatkach róż i z sufitu na mnie poleciała mała porcja
- zróbił film o mnie.. taki jakby teledysk do piosenki "jeden moment" [aż się popłakalam jak to oglądałam ]
- zorganizował wspólny dwudniowy wyjazd
-upiekł mi tort na urodzinu w kształcie serca

Ja TŻtowi
- kalendarz z moimi odważnymi zdjeciami
- kolacja: cały pokój w takich malutkich podgrzewaczach (było ich chyba ze 300 meega efekt )
-oczywiście popularne na forum karteczki przy cukierkach (dlaczego kocham)
- Babeczki , a w nich powibijane malutkie świeczki - kazda swieczka to literka tworząca - I LOVE YOU
- upiekłam tort, kupiłam szampana.
- album z naszymi zdjeciami
- wspólna kąpiel.(olejki, płatki kąpielowe, piana, łazienka w świecach i myy )
- piknik
- na czas mojego wyjazdu (30 dni) dałam mu 30 listów w każdym pisałam co czuję.. wkładałam mu drobnne upominki itp.
-rolkę (taką od paragonu) zapisałam powodami dlaczego go kocham ( czytał chyba z pół godziny )

No i z rzeczowych prezentów
- portfel
- bransoletka
- perfumy
- bluzka/sweter/pasek/szalik/bielizna
- zdjęcie w antyramie
- prostownica ( bo zawsze chciał mieć proste włosy i zobaczyć jak to jest )
-mp3
-kosmetyki wszelkiego rodzaju
-maszynka
-breloczek Serduszko dzielone na pół
-oczywiście słodycze

No i teraz urodziny, a ja oczywiście dylemat.
Myślę o pendrivie i o kinie.. akurat grają u mnie w miescie taki maraton "zmierzch" i "księżyc w nowiu" pod rząd.. od 19 do 00;00 ja będę oglądała
bo lubię sagę, on bo jest maniakiem efektów filmowych ;D ale nie wiem czy to dobry pomysł jakoś tak bez rewelacji
No własnie.. lubi film..interesuje się montażem, nagrywaniem itp. studiuje informatyke..
Macie jakiś ciekawy pomysł?
__________________
Gdy się zobaczyło tylko raz piękno szczęścia na twarzy ukochanej osoby, wiadomo już, że dla człowieka nie może być innego powołania, jak wzbudzanie tego światła na twarzach otaczających nas ludzi.

— Albert Camus

Edytowane przez k4rotk4
Czas edycji: 2009-11-29 o 00:16
k4rotk4 jest offline Zgłoś do moderatora