Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-16, 18:52   #1249
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez didaska Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź! Niepotrzebnie zaczęłam panikować Na szczęście nie bolą mnie paznokcie. Myślisz,że mogę na to nałożyć hybrydę? Chciałabym utrzymać taką długość paznokci do studniówki, a bez hybryd zaraz mi się złamią :/ Możesz mi powiedzieć co to są zastrzały?
Według mnie hybrydę możesz nałożyć, choć mi by było szkoda takie ładne paznokcie zasłaniać.

Więc mówisz, że masz łamliwe paznokcie? No nie wierzę, dla mnie one wyglądają na naprawdę mocne.

Zastrzały, mówiąc najprościej, to takie paskudy. Jak wał okołopaznokciowy zaczyna puchnąć, boleć, a nawet ropieć, to wtedy jest mowa o zastrzale. Można do niego doprowadzić poprzez uszkodzenie wału przypaznokciowego podczas robienia manicure lub podczas wykonywania jakiś prac. Nie życzę nikomu tego.

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Ale rosną pazury po olejach. Znowu muszę skrócić

Wczoraj zajrzałam do Rosska i wypatrzyłam lakierowe ciekawości z Wibo. Podjarałam się odżywką z fluo pigmentem dla wybielenia płytki, akurat mój wolny brzeg jest lekko zażółcony od malowania Skład całkiem fajny
http://www.wibo.pl/pl/p-450-Odzywka+...th+Argan+Power
Mam dwa pytania:
-po ile to?
-czy to jest już w drogeriach?

Wygląda bardzo obiecująco i muszę to mieć, choć mam już trzy lakiery bazowe na stanie(jeden otwarty i dwa w zapasie) i tak obiecuję sobie, że zacznę kolejną odżywkę jak skończę tą, której teraz używam. A paznokcie maluję raz w tygodniu, więc zużywanie tego idzie mi strasznie wolno.

Mi też paznokcie rosną szybko, szybciej niż pędzi pielgrzymka na Jasną Górę. Nie chce mi się tak ciągle tego skracać i skracać, bo nie lubię piłować swoich paznokci-kilka mam usadzonych nierówno na opuszce(nie wiem jak to wam opisać) i nie mam pojęcia jak to piłować.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując