Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-13, 09:11   #1615
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Nie no, jeszcze muszą skończyć budowę, niech te betony i tynki trochę odpoczną i wtedy wchodzę z urzadzaniem. Jeszcze kilka miesięcy do tego.
Stwierdzam, że za komuny było chyba łatwiej urządzać mieszkanie. Był jeden rodzaj mebli, teraz mam pierdyliard włączników światła do wyboru, nie mówiąc o innych rzeczach Jak to z czym dopasować, jak urządzić, żeby za pół roku nie było passe. Ja chcę iść w biel, szarość i jasne naturalne drewno i boję się, że okaże się, że jest "nudno" Masakra


Ale z serum Eisenberga to się cieszę jak głupia
Niekoniecznie nudno takie wnętrze daje duże możliwości, jeśli chodzi o dodatki możesz np. ożywić wnętrze poduszkami w jakimś fajnym kontrastowym kolorze albo zasłonami

I dobrze, bo jest super

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
e ee jak wolę np BROKUŁ CLUB
bardzo radosne orędowniczki kolekcjonowania upatrzonych łupów ciągle lubiące uciekać bankructwu
świetne

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
chociaż raz ja
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora