Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrześniowo-październikowe mamusie 2007
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-05, 16:12   #1960
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Unhappy Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2007

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny -musze się wyżalić...........trochę zepsuje atmosferę.
Po drugim poronieniu poznałam na jednym forum dziewczynę, która tez przeszła to dwa razy-przez długi czas razem się wspierałyśmy, pocieszałyśmy – mi się udało, zaszłam po raz 3-ona niestety nadal się starała. Jakoś tak wyszło, ze nasze kontakty mocno się „rozeszly” nie chciałam jej drażnić swoim stanem i ją chyba też to bolało -ale co jakiś czas do siebie pisałyśmy. Niedawno napisałam do niej – „co słychać?”- a ona odpisała, ze właśnie dziś dowiedziała się ,ze po roku starań w końcu zaszła-jejku jak ja się ucieszyłam.
Zaczęłyśmy znowu do siebie pisać na gg- było tak fajnie.
Wczoraj cały dzień pisałam magisterkę i nie włączałam gg – nie chciałam się rozpraszać-, bo dziś miałam spotkanie z promotorką
A ta bidulka właśnie wczoraj zrobiła bete- dowiedziała się, że dzidziuś nie żyje,( teraz jest w szpitalu) tak chciała ze mną pogadać tyle razy pisała na gg- a ja głupia nie miałam go włączonego. Nie mogę sobie tego wybaczyć.........co ona musiała wczoraj przechodzić..........:cry :
Aż mnie ciarki przeszły.
Współczuje jej bardzo.
Nie lubię czytać o takich przypadkach,bo mnie aż mrozi.

__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora