Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - therm line S
Wątek: therm line S
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-12, 18:00   #23
Rocusiowa
Raczkowanie
 
Avatar Rocusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 193
Dot.: therm line S

Cytat:
Napisane przez Watorzynka Pokaż wiadomość
Rocusiowa -> Pisałam o efektach post wcześniej i jak dla mnie są bardzo zadowalające I nie jestem specjalistą ale patrząc na ulotkę wyczytałam że należy brac 2tabl 2x dziennie. Wiem np że kobiety które zaczynają stosować TLII zaczynaja od 1tabl 2x dziennie, żeby zobaczyć jak działa.. ale pozniej już należy brać zalecaną dawkę.

W naszym TLS 2tabl 2x na dobę możesz przed sniadaniem i obiadem, ale można tak samo przed wysiłkiem fizycznym. (ok.30min. przed) Chyba w ulotce nie pisze ale dobrze przed zażyciem tabl nie jeść nic obfitego 1-2h

Wiem, że ciężko bo sama mam problem się mobilizować, ale tak naprawdę najlepsze są areoby codzienny ruch plus zdrowe odżywianie, regularne zażywanie TLS i myślę że na pierwsze efekty nie będziesz musiała długo czekać
Dzięki za odpowiedź a powiedz mi, bo masz chyba ładne wyniki... jak u Ciebie z ćwiczeniami? ja chodzę jak na razie raz w tygodniu na fitness i siłownię, teraz jeszcze mi dojdzie basen, do tego czasem na rower itp... A no i zaczęłam program z activią bo często mam tak, że mam wrażenie jakby mi miał za chwilę brzuch pęknąć...
Rocusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując