Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Forma zaproszenia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-16, 13:00   #25
rodzyneq84
Wtajemniczenie
 
Avatar rodzyneq84
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 2 198
GG do rodzyneq84
Dot.: Forma zaproszenia

Ja na swoim zaproszeniu nie zamieszczałam ani informacji o tym, że wolimy coś słodkiego zamiast kwiatów, ani o tym, że wolimy pieniądze zamiast prezentów. Szepnęłam natomiast odpowiednim osobom, że czekoladki sprawią mi większą przyjemność niż kwiaty no i jako młode małżeństwo musimy się umeblować. Efekt był taki, że dostaliśmy pół kwiatów/pół słodyczy i 3 prezenty (talerze, filiżanki i zestaw koc, ręczniki i pościel). Co bym teraz zrobiła? Napisała uroczy wierszyk z prośbą o winko i słodycze. Jak przychodzą nas teraz prosić na wesela pytam młodych wprost, czy jest coś czego potrzebują i chcieli by dokładnie to coś dostać w prezencie. Jeśli są zmieszani wiem, że trzeba dać im pieniądze! Na ostatnim z rodzinnych wesel młodzi poprosili o książki - mnie to w żaden sposób nie zniesmaczyło ale moją teściową już tak. Tak samo jak rok wcześniej do zaproszenia dołączony był wierszyk z prośbą o prezenty w kopercie - ja w tym nic złego nie widziałam a moja teściowa i szwagierka były zniesmaczone, mimo że dawały pieniądze. Także rób jak uważasz kochana, bo znajdą się tacy którym zawsze coś nie będzie pasować!
__________________
rodzyneq84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując