Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - PLAN ćwiczeń, od których można schudnąć
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-02, 12:59   #18
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: PLAN ćwiczeń, od których można schudnąć

Cytat:
Napisane przez Noc(nik) Pokaż wiadomość
Ja też biore się na poważnie za treningi, a nie codziennie te same 2-3 ćwiczenia po x powtórzeń jak to było kiedyś. Pytania ode mnie:

a) Siłowy z ciężarem swojego ciała, a nie hantelki ma być wykonywany każdego dnia na inne partie czy można robić taki ogólnorozwojowy jednego dnia?
b) Czy ćwiczenia stąd http://www.modeling.pl/?sub=artykuly&fil=lista&dz=11 również się nadają?
c) Czy można się jednocześnie redukować i przybierać na masie? No bo jeśli po 40 min aerobów spale trochę tłuszczyku, a mam dodatni bilans kaloryczny to mogę to nadrobić mięśniem?
d) Z jaką intensywnością zwiększać ilość powtórzeń?

1. najlepszy jest jednego dnia na całe ciało
2. do czego maja sie nadac bo tego nie napisałas
3. nie da sie
4. jesli cwiczysz i juz nie sprawia ci cos problemu to dokładasz , to zalezy od ciebie ale mysle 1-2 powtórzenia.
Cytat:
Napisane przez mayla Pokaż wiadomość
Dzięki . Czyli będę robić normalny trening siłowy i 8min abs - tylko czy to pomaga w schudnięciu?
A z A6W zrezygnuję...
najlepszy jest trenign siłowy na całe ciało w jeden dzien. nie wiem jaki trening bedziesz wykonywac wiec jesli w treningu siłowym jest jakies cwiczenia na brzuch to 8 min abs sobie odpusc
trening siłowy plus aeoryb/interwały pomagaja w schudnieciu.
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując