Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co myślicie o weselu bez alkoholu?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-20, 10:06   #109
pozytywnienastawiona_
Raczkowanie
 
Avatar pozytywnienastawiona_
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 280
Dot.: Co myślicie o weselu bez alkoholu?

Co to za stwierdzenie, że jak ktoś nie potrafi się bawić bez alkoholu to ma problem i powinien iść na terapię? Problem to by miał, jakby nie wyobrażał sobie dnia bez wypicia pół litra. Wszystko jest dla ludzi. Wesele, urodziny, Sylwester to imprezy na których się świętuje, wznosi toasty, pije za zdrowie. I do tego właśnie służy alkohol. Oprócz tego pity z umiarem rozluźnia, integruje, poprawia humor, a chyba każdy chce żeby taka atmosfera panowała na imprezie. To, że ktoś lepiej bawi się po alkoholu bo jest nieśmiały nie oznacza, że jest pijakiem. Co do dobrego wodzireja i zabaw to niestety, ale też mi się to kojarzy z kinderbalem w przedszkolu. Fajnie jest jest parę konkursów, ale bez przesady. Na weselu są dorośli ludzi, a nie dzieci. Ile można tańczyć z balonikiem. Jeśli chodzi jednak o wegetarian to wybaczcie, ale chyba kogoś lekko ponosi Szanuję to, że ktoś nie je mięsa, nie namawiam do jedzenia, nie wciskam mu na siłę, ale niech taka osoba nie wymaga żeby ktoś dostosowywał specjalnie dla nie menu. Ok, gospodarz powinien dbać o gości jak najlepiej, ale na weselu jest 100 i każdy ma swoje upodobania. Jeden nie lubi cebuli, drugi rosołu, trzeci chce tort czekoladowy, czwarty owocowy, a wujek Józek gulasz zamiast schabowego. Chcesz zjeść to co lubisz to idź do knajpy albo zrób sobie w domu, a na imprezie zbiorowej się dostosuj. Zawsze są jakieś warzywa, sałatki, sery, ciasta. Nie wyobrażam sobie żebym truła komuś dupala o specjalne jedzenie dla mnie i miała do kogoś żal, że nie ma pierogów, a ja tak lubię
__________________
pozytywnienastawiona_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując