Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalne mydła i mydełka :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-25, 12:54   #886
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Może na początek wypróbuj do higieny intymnej jakies delikatne mydło, najlepiej z samej oliwy. Bardzo dobrze sprawdzaja sie też mydła alepii z niewielkim oddatkiem oleju laurie (ja stosowałam 30% i 40%, ale może Ty zacznij od 5-10%). Alepia z laurie bardzo fajnie odświeża, ja strasznie je lubię ze względu na zapach laurie (wiele moich koleżanek nie lubi tego zapachu, mojej mamie tez przeszkadzał na początku, a teraz go uwielbia ). Jeśłi masz skłonności do infekcji to też uważam, że dodatek oleju laurowego może sie sprawdzić.
Ja nigdy żadnej infekcji nie miałam ( za co dziękuję wszelkim siłom wyższym! ), nawet w ciąży i okresie połogu. Jedyne co mnie dopadało kiedys to zapalenie pęcherza moczowego, ale to tez juz stara baśń
Już nie mam skłonności do infekcji, w ogóle NIC mnie nie łapie Wyjście z ciągu infekcji było bardzo proste, nawet nie spodziewałam się, że taka głupota mi to robiła - golenie się na zero. Najwidoczniej jednak włoski (chociaż te króciutkie) po coś są Właśnie dlatego teraz już skupiam się tylko na myciu i odświeżaniu Zamówiłam z Tuli małe oliwkowe mydło, spróbuję je wykorzystać właśnie do intymnej.
A jak pachnie to alepiowe laurie?
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2011-08-25 o 12:56
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując