Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomadkomaniaczki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-04, 19:34   #2073
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość

Do mnie leci już odcień 150, więc jak tylko potestuję, to dam znać, czy mi się spodobały jej szepty

Edit: czy któraś z Was już ma bądź używała tych nowinek doustnych?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...lor-boost.html
Daj znać, co Ci wyszeptała

Co do kredki burżuja a'la Clinique to dziś ją zauważyłam na kwc, ale zapomniałam obadać podczas wizyty w R

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Tak właśnie jest... szkoda, że nie przeszłaś, w końcu kto jak kto ale osoby z tego wątku nadają się do testowania szminek jak mało kto
Właśnie, właśnie!!!

Do nas powinni się zgłosić jako do specjalistek My tu wszystkie wytrawne testerki

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Oj, muszę je sprawdzić- czytałam o nich kilka dni temu, dzisiaj szukałam ich w Naturze, ale nie mieli...
Ja miałam nawet okazje zmacać dwa dziewicze testery

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Wypatrzyłam to dziś w KWC, przy okazji czytania o Astorze... kolejna rzecz do odhaczenia podczas wizyty w Rossmannie Tyle teraz nowości, człowiek najchętniej wziąłby wszystko
To tak jak ja

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Słuchajcie, wiadomo wam coś o wycofaniu matowych pomadek z Manhattan?
Szukałam ich na ost promocji w Rossmanie, ale nigdzie ich nie było, ich miejsce zajmowały jakieś błyszczyki.

To moje ulubione matowe mazidła, co ja zrobię
Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Szukałam ich jeszcze przed promocją 40% i nie widziałam... chyba faktycznie wycofują, podobnie jak serię lakierów Buffalo- był w niej najpiękniejszy cielisty lakier, jaki w życiu miałam i zabrali go bez słowa
No nie... Ja nic nie wiem, nie zwróciłam uwagi... Będę musiała się przyjrzeć (o ile nie zapomnę ) następnym razem
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując