Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2015 cz. 23 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-09, 22:26   #56
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 23 :)

Cytat:
Napisane przez lipstick89 Pokaż wiadomość
siedzę przy otwartym balkonie, policja zatrzymała jakiegoś kierowcę do kontroli. z podniesionych głosów wnioskuję, że jest pijany. śmiejąc się na głos tłumaczy policjantowi, że zmarł mu dziadek i musiał odreagować...
U mnie pod pracą był ostatnio wypadek. Na dwupasmówce, van trącił motor. Motor się wywalił, tak że rzuciło nim na drugi pas. Motocyklista wpadł prosto pod nadjeżdżające auto (na drugim pasie). Zmarł na miejscu. Okazało się, że gość który finalnie przejechał motocyklistę był pijany. I z jednej strony- nie jego wina, bo to ktoś inny, że się tak wyrażę "podrzucił" mu motocyklistę. Ale pijany, więc i tak będzie miał przesrane. Aczkolwiek na jazdę pod wpływem nie ma zlituj wg mnie.

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
super film!


lampki choinkowe bym wzięła i powiesiła przed nimi jakiś materiał, żeby przez niego przebijało światełko


wyżarło mi oczy...


Muahaahahahahha, dobre

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Zapomniałam się "pochwalić", przed chwilą wypełniłam kolejną aplikację o pracę. Niby to samo stanowisko, ale 10 minut piechotą, mniej obowiązków, wyższa płaca. Jakby wyszło- czemu nie . Zwłaszcza, że chyba serio sama złożę w obecnej pracy wypowiedzenie, nawet jeśli nie będę miała innej pracy :P.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora