Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co ma krem do podkładu?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-09-17, 10:50   #3
AnetaAN
Rozeznanie
 
Avatar AnetaAN
 
Zarejestrowany: 2001-12
Lokalizacja: Bratyslawa
Wiadomości: 533
GG do AnetaAN Send a message via Skype™ to AnetaAN
Re: Co ma krem do podkładu?

Agniesiu,
moje pytanie wynikło stąd, że dziewczyny mają bardzo różne opinie na temat tego samego podkładu, wg jednych idealnie się wtapia i jest niewidoczny, a inne twierdzą, że odstaje i spływa.
W moim przypadku (o czym doskonale wiesz, bo dręczyła Cię w tym temacie intensywnie) używanie emulsji nawilżającej (Shiseido) wraz z compaktem Clinique'a (matującym, dla cery mieszanej) skutkowało błyszczeniem już po 2 godzinach, z podkładem Revlona (Solor Stay) było lepiej o godzinę. Teraz używam zestawu HR - emulsja matująca + Revlon i jest całkiem nieźle. W związku z tym, że obydwa kosmetyki mam "na wykończeniu" chciałabym "zakombinować" z czymś innym [img]icons/icon10.gif[/img] i stąd właśnie mój post.
I jeszcze jedno. Ostatnio miłam mocne problemy z oczyskami. Okulistka zakazała mi sie malować,a do wyleczenia podrażnionej skóry oraz oczu zapisała mi maść (Cortineff), a po kuracji kremy poleciła zastąpić żelem ze świetlika. Po 2 tygodniach wszystkie koszmary - w postaci czerwonych oczysków, pieczenia i łuszczącej się skóry - bezpowrotnie minęły, a na dodatek zauważyłam, że skóra wokół oczu już dawno nie była w tak dobrej kondycji. W dalszym ciągu na noc używam maści (została mi jeszcze jedna tubka),a na dzień żelu. I właśnie z tym żelem mam mały kłopotek. Wchłania się pięknie i błyskawicznie, ale kiedy nakładam Touche Eclat nieznacznie się wałkuje. Nie chciałabym rezygnować z TE, bo pięknie rozjaśnia oko. A może ja coś źle nakładam? Może za szybko, albo za wolno, albo już sama nie wiem.
Co Ty o tym sądzisz???

Buziaki i dzięki za tak błyskawiczną odpowiedź [img]icons/icon29.gif[/img]
aneta
__________________
Aneta
AnetaAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując