Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-24, 20:50   #425
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Tylko że tamte mają w składzie rumianek który lubi mnie uczulać Zresztą większość chusteczek go ma, jak tak patrzyłam na składy. Dlatego wybrałam te Toddies, no i jeszcze podkusił mnie opis na kwc i recenzje:

"Chusteczki przeznaczone w prawdzie dla dzieci, ale doskonale też dla kobiet o delikatnej skórze. Świetnie nadają się do zmywania makijażu albo odświeżania twarzy podczas dnia. Nie podrażniają nawet delikatnej, skłonnej do alergii cery, a dodatkowo świetnie nawilżają. Całość zamknięta w sprytnym pudełeczku zapobiegającym wysychaniu chusteczek przez dluuuugi czas."
skoro rumianek źle na ciebie wpływa, to ci chusteczek Hipp też nie polecę... jeśli nivea cię nie podrażni, czemu by nie stosować? jak zauważysz podrażnienia, to odstawisz. a w sumie dlaczego chusteczki? nie masz ochoty na micele? (wśród których jest tyle fajowych do wyboru w sam raz dla wrażliwych i skłonnych do zapychania cer) no chyba że chodzi ci o wygodę, coś, czego można szybko w ciągu dnia użyć do demakijażu...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora