Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - peeling do twarzy dla skóry wrażliwej
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-01-03, 15:12   #1
sylwia76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1

peeling do twarzy dla skóry wrażliwej


Mam 27 lat, na twarzy mam cerę mieszaną, odnoszę wrażenie że od dłuzeszgo czasu silnie odwodnioną (problemy z nawilżeniem zaczęły się po urodzeniu pierwszego dziecka a nasiliły po drugiej ciąży). Mimo, że na twarzy często wyskakują mi małe pryszcze oraz nie brak na niej zaskórników - nie mogę używać peelingów przeznaczonych do cery tłustej lub mieszanej, gdyż za bardzo przesuszają mi skórę. Preparaty przeznaczone do skóry suchej i wrażliwej także są dla mnie niekorzystne, gdyż po użyciu peelingu na twarzy w ciągu paru godzin pojawiają się czerwone pryszczyki, skóra jest podrażniona, napięta i boli. Dzieje się tak nawet po użyciu peelingów ocenianych tu na forum przez koleżanki jako za słabe i nie oczyszczające twarzy. Nie jest to raczej reakcja alergiczna, gdyż nie jestem uczulona n kremy, mydła itd., zwłaszcza z tych samych linii, co stosowane przeze mnie peelingi. Podobnie jest ze skórą dekoltu i ramion. Słyszałam o peelingach nie zawierających kuleczek ani drobinek, a złuszczających twarz za pomocą enzymów. Jakie preparaty tego typu są dostępne w Polsce? Będe wdzięczna za jakąkolwiek radę. Pozdrawiam, Sylwia.
sylwia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując