Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - SZKOŁA WIZAŻU - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-22, 02:21   #311
kasdem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warmia i mazury
Wiadomości: 39
GG do kasdem
Dot.: Własne studio wizażu- czekam na porady i cenne wskazówki doświadczonych :-)

Cytat:
Napisane przez sylwia78 Pokaż wiadomość
Z tego co wiem mozna firme mieć u siebie w domu - jakiś kącik a dojezdzać mozna do klientek i też dostaniesz na to dotację

Ja też myślę o swoim salonie. Wiem ze z samego makijażu się nie utrzymam, douczyłam się stylizacji fryzur ślubnych ale i to za mało. Myślałam, aby wynająć stanowisko fryzjerskie i do stylizacji paznokci, aby część czynszowych pieniędzy osoby podnajmujące mi opłacały.
Ja jeszcze myślałam, aby wykorzystać salon do przeprowadzania spotkań kosmetycznych firmy z którą współpracuję, a więc pieniądze miałabym i z makijaży i budowania sieci dystrybucji MK ( na MLM też się dostaje dotację ) no i z podnajmowania 2 stanowisk. No i myślałam, aby organizować warszty makijażu dla kobiet

Taką mam wizję, ale muszę dokładnie wszystko poobliczać, bo nim sie wszystko rozkręci to pół roku a czasem rok musi minąć ...

Z UP jest dotacja 19 tys i płacą pomostowe przez pół roku 800zł na miesiąc - tak słyszałam. Wkrótce potwierdzę, bo będę od kwietnia bezrobotna i od razu pytam o dotację, bo chce prowadzić swój biznes.
Ja też chce oprocz swojej działaności zająć sie MK- myslisz ze warto???
a o co chodzi z tym pomostowym? komu się to nalezy i jak się starac o to?????
__________________
by Katii
kasdem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując