Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-01, 18:54   #1085
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Witajcie, nie zdecydowałam się jednak na Wellaton 12/1 bo bałam się, że włosy będę miała białe, użyłam koloru 12/0. Zacznę od tego, że farba bardzo wydajna, na moje nie znowu takie krótkie włosy wystarczyła w zupełności, więc niepotrzebnie zaopatrzyłam się w aż dwa pudełka. Na początku aplikacji troszkę szczypała mnie głowa, ale po chwili przestała. Farba śmierdziała niemiłosiernie-o czym przekonałam się już wcześniej bo to mój nie pierwszy raz z Wellatonem ale za to pierwszy raz z tak jasną farbą i w efekcie z tak jasnym kolorem na głowie
Generalnie, jestem całkiem zadowolona, bałam się żółtka i szczęśliwie owe się nie pojawiło, ale zapobiegawczo będę stosowała szampon Joanny(ten eliminujący zółknięcie włosów). Aaaa i najważniejsze, może to wina(czy może raczej zasługa) serum dołączonego do farby(które zresztą uwielbiam), ale włosy są cudowne, miękkie i jakby w ogóle nie ucierpiały na tym zabiegu.
Przedstawiam wam zdj przed i po, może komuś się przyda.(dodam, że zdjęcie przed koloryzacją jest nieco przekłamane(pod światło), włosy były nieco ciemniejsze-o jakiś ton, dwa myślę).
Pierwsze zdj przed koloryzacją, dwa następne po niej.

Załącznik 3153700Załącznik 3153701Załącznik 3153702
__________________
<3

Edytowane przez confused women
Czas edycji: 2010-06-01 o 18:56
confused women jest offline Zgłoś do moderatora