Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - solarium a skóra - praca licencjacka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-13, 19:36   #1
malalka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 3 598
GG do malalka

solarium a skóra - praca licencjacka


hej,
piszę pracę licencjacką na temat dotyczący solarium i jego oddziaływania na skórę.
nie mam wiele czasu na napisanie jej, gdyż po wakacjach powinnam się bronić. Pewnie pojawią się liczne komentarze dot. tego, że trochę za późno się z tym obudziłam etc.. Trudno, ale wierzcie mi, gdybym mogła to napisałabym to wcześniej.

Mam w głowie wstępny zarys pracy, przejrzałam już książki dostępne w mojej uczelnianej bibliotece. Niestety znalazłam bardzo mało, w sumie mam 2 pozycje i one posłużą mi do napisania rozdziału o budowie skóry, i ten rozdział rozpocznie moją pracę..
Następnie chciałabym poruszyć tematy:
- solarium kiedyś a dziś
- promieniowanie w solarium
- skutki korzystania
Może zrobię też ankietę dotyczącą świadomości osób korzystających, z podziałem na grupy wiekowe..

I tutaj moje pytanie a właściwie gorąca prośba. Czy znacie w ogóle jakieś książki poświęcone tematyce solarium, z których mogłabym skorzystać? Próbowałam szukać, ale niczego odpowiedniego nie znajduję.. Wiem też że jest czasopismo "solarium". Czy jest to na tyle fachowe aby opierać się też na nim pisząc pracę?

Nie proszę o żadne gotowe prace etc.. chciałabym po prostu zasięgnąć porady wśród lepiej zorientowanych ode mnie osób.

Z góry bardzo Wam dziękuję!
malalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując