Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mała instrukcja dla faceta który chce się nauczyć robić makijaż!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-28, 17:51   #1
Herandic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Lightbulb

Mała instrukcja dla faceta który chce się nauczyć robić makijaż!


Witam, jestem tu nowy. Być może były takie wątki ale ciężko mi się odnaleźć na tej stronie. Gubię sie w większości nazw więc jest mi znaleźć cokolwiek co mogło by mi pomóc. Ale zaczynając od początku. Jestem Facetem który uwielbia się czegoś uczyć co roku uczę się innej rzeczy. Jako młody chłopak podkradałem mamie lakiery do paznokci i przemalowywałem swoje resoraki. Doszedłem do takiej wprawy że nie robię żadnych zacieków. Pewnego razu na obozie w pokoju dziewczyn dziewczyny malowały paznokcie i się przyglądałem a że jakoś lewą ręką nie umiały niektóre malować paznokci to zaoferowałem swoją pomoc w tym. A że wychodziło mi to dobrze to później jeszcze kilka dziewczyn przyszło do mnie z pomocą. Tak to się zaczęło. Uwielbiam także pomagać innym. Zainteresowała mnie sprawa robienia makijażu. Ale to ze względów takich że mieszkam z lokatorką która jest niewidoma. Nigdy wcześniej ona nie miała chłopaka i nie miała powodów by się malować gdyż nie była osobą towarzyską. Ale w związku z tym że znalazła tego chłopaka poprosiła mnie jako że ma do mnie zaufanie czy nie mógłbym jej zrobić makijażu jak się z nim widuję. Przyznam się że trochę się boję i powiedziałem jej że nie ale ona nadal naciska na mnie wiec obiecałem się jej że się nauczę. A gdzie sie uczyć jak nie tutaj gdzie się ma dostęp do takich znawczyć tematu pozatym na starość bede mógł sie wykazać jako dobry mąż :P W końcu mam dużo czasu by zdążyć na jej studniówkę noo więc pytanie brzmi. Jak się zabrać do nauki? na czym ćwiczyć? oraz jaki podstawowy sprzęt powinien znaleźć się w kosmetyczce. Nie znam się na tym wiec prosił bym o wytłumaczenie mniej więcej jakie akcesorium do czego służy. Chodzi mi o makijaż całej twarzy, o umiejętność robienia makijażu oczu, ust oraz kładzenia podkładu itd

Proszę o wyrozumiałość z ukłonami wdzięczności Wojtek.
Herandic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując