Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dior - kolorówka część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-10, 17:07   #966
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Corii Satin Taupe jest przepiękny:lo ve:, ja juz nie wyobrażam sobie makijażu bez niego.
Taak, muszę ja mieć
Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
ja mogę opisać: paletka wybitnie wieczorowa, cudna do ciepłych piwnych oczu. przy zimnej tęczówce może wyglądać smutno.
środkowy - jasny mocno perłowy róż, jako rozjaśniająca baza, jasne złoto super do kącików oczu, takie lekko brokatowe - bardzo fajne są te jasne cienie. szary jest super udany do piwnych oczu mimo że mocno perłowy. ciemny brąz jest baardzo ciemny matowy, fiolet jest rzeczywiście czarny i z fioletem ma niewiele wspólnego, ale jak się podrasuje amethystem chanela , to myślę że będzie gites.

ogólnie bardzo polecam tą paletkę do ciepłych piwnych oczu. aktualnie to moja ulubiona, po night dust. ale do wieczorowego makijażu. na dzień to można by więcej tej jasnej perły walnąć i tylko zaakcentować kąciki oczu i dolną powiekę, więc w sumie też się nadadzą. efekt cieni jest naprawdę powalający, żałuję, że nie miałam ich na własnym ślubie, nadają się do takiego makijażu.
Layla, widze mamy niektóre te same paletki
Ja kiedyś od Dustów się trzymałam z daleka przez ten brąz i nie myślałam o ich zakupie, a teraz, jak dostałam z wymianki, to się strasznie do nich przyssałam |Są boskie
Z tym co piszesz o Smokach się w większości zgodzę.
Nie używam, bo dla mnie są za mało kremowe jak na Diory ale muszę je pomacać, bo dawno tego nie robiłam i mogą się czuć obrażone

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Dlatego, ze to limitowanka? Byla raz na allegro, za bagaletlka 199zl...
To nie wyjaśnienie, bo Pearl Glow są z tej samej kolekcji, a bywają w sieci. I to za cenę o 100 taniej niźli w perfumerii.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując