Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-19, 22:23   #79
Lusya
Raczkowanie
 
Avatar Lusya
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 53
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Cytat:
Napisane przez tak Pokaż wiadomość
Czuję się fatalnie.
Nałożyłam dekoloryzator. Zrobiłam wszystko, jak napisane było na opakowaniu.
Mój rudy zszedł do ostrego pomarańczu. Płukałam włosy z 10 minut. I teraz siedzę z drugą partią dekoloryzatora, bo czuję się okropnie z tym, co mam na głowie.
Jestem załamana kupiłam farbę z Joanny "szlachetna perła". Ale wątpię, że cokolwiek ona złapie i boję się ją nakładać, bo nie chcę mieć super jasnych odrostów i intensywnego pomarańczu - już raz tak miałam, po nieudanym rozjaśnianiu.
Boże, co mam robić, jutro do roboty idę, a wyglądam jak idiotka.
a jak zeszło po dekoloryzacji ? równomiernie czy inaczej odrost. jest jaśnieszy od reszty włosów ? bo farby blond są rozjaśniajace (chyba) więc jak schodziłaś z ciemnieszych to rzeczywiście może inaczej złapać na końcach ciemniej niż na odrostach...

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

kupiłam dziś BioKap jasny brąz, byłam też w rosmanie oglądałam mroźną mokke 613 ale jakoś nie byłam przekona, pomyślałam że mogę zrobić biokapem kilka pasemek i zobacze co z to wyjdzie, generalnie przyzwyczaiłm sie do mojego jasnego rudego brazu, nawet go polubiłam i boje sie, że wyjdzie za czarno tak jak ostatnio (stąd moja obecność na tym wątku dekoloryzacyjnym )

Edytowane przez Lusya
Czas edycji: 2011-07-20 o 09:21
Lusya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując