Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-19, 07:42   #2624
Mad Woman
Raczkowanie
 
Avatar Mad Woman
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 280
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez sophisticated_ Pokaż wiadomość
witajcie potrzebuje waszej pomocy
naturalnie jestem szatynka ostatnio zaczelam przygode z farbowaniem przyciemnialam wlosy farbami badz szamponetkami
ostatnio kupilam szampon kolorozyujacy z loreala casting mrozny kasztan 412 i wyszly mi zcarne wlosy przez caly dzien uzywalam wszystkich specyfikow kolor nie zszedl poszlam do fryzjeki na dekolorozyacje na poczatku kolor byl piekny ciemny blond a teraz po 2 dniach od koloryzacji zciemnial... nie rozumiem o co chodzi... wstawiam zdjecia
1. moj naturalnny kolor
2. farbowany czarny
3 po dekoloryzacji
4 2 dni poo dekoloryzacji
bardzo podobam sie sobie w ciemniejszym kolorze i nie przezkadza mi to ze sciemnialy ale boje sie ze beda dalej ciemnialy i wgl nie wiem czy takie mi zostana czy bede miala odrosty.....
szampon ktorym mylam wlosy to seboravit z naturalnym wyciagiem z czarnej rzodkwi a potem nalozylam odzywke jantar farmony
wogole to jak nakladam na wlosy odzywke z jantara mam piane tak jakby dekoloryzator byl jeszcze na glowie a jak myje woda to nie ma nic...


ps glupie pytanie w ktorych wlosach wygladam najlepiej? jaki to koolr mam na ostatnim zdjeciu to jest ciemny braz czy sredni?

Uważam że najładniej Ci było w naturalnym kolorze i takiego lub zbliżonego koloru trzymałabym się w wyborze.
Włosy bardzo często,żeby nie powiedzieć prawie zawsze ciemnieją po dekoloryzacji wiec to nie powinno byc zaskoczeniem .Odrosty oczywiście pojawią sie kwesta czasu.
Mad Woman jest offline Zgłoś do moderatora